1619
Zilveren dekselbeker.
Zilveren dekselbeker.
Duitsland, Augsburg, 19e eeuws.
Gedreven en gegoten conische beker met romeinse voorstellingen in reliëf. Op de voet en het losse deksel granaatappels
en bekroond met een Romeinse officier. Binnenzijde van de beker verguld. H.37½cm. (gew. 1080 gram)
Sold for €4,125
Zilveren dekselbeker.