1620
Twee verguld zilveren ananasbekers.
Duitsland, 2e helft 19e eeuw.
Ovale gegoten en gedreven bekers met deksel, gedragen en bekroond door braamvormige bollen. H.20½cm.
(gew. 1086 gram)
Sold for €3,125
Duitsland, 2e helft 19e eeuw.
(gew. 1086 gram)