17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2006

2006

ONBEKENDE MEESTER

ONBEKENDE MEESTER (17e - eeuwse Hollandse School) "Jezus en Pilatus na de geseling" Niet gesigneerd. Olieverf op paneel, afm.64x48cm. (Lucas 23:23) "...Maar zij drongen aan en eisten onder luid geschreeuw dat hij gepijnigd zou worden...".

Sold for €2,375

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001