17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2012

2012

ONBEKEND

ONBEKEND (18e-eeuwse Hollandse School) "Halfportret van Mr. Joan Pieter Schörer" Niet gesigneerd. Olieverf op doek. Verso: "Mr. Joan Pieter Schörer, oudste zoon van de Heer Mr. Johan Schorer en vrouwe Petronella Maria de Beaufort. Geb. XI Maart 1747, geweest zynde Advt. Fiscaal van den Hove en den Ratie te Middelburg in Zeeland".

Sold for €5,500

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001