2013
ONBEKENDE MEESTER
ONBEKENDE MEESTER
(18e-eeuwse Middelburgse School)
"Portret van Clasina Rademacher"
Niet gesigneerd, verso met tekst.
Olieverf op doek, afm.97x79cm.
Noot: -Clasina Rademacher, geborene de Kokelaer 1734 en overleden op 10 dec. 1796 op de leeftijd
van 62 jaar. Was sinds 1781 weduwe van Bouwens.
Verso met tekst: Hoe groot is het geluk, van desen sterveling niet - die blakende van min,
U steeds mag zien en hooren -ontfang hem (zoo mijn zang U immer kan bekooren) - die in Uw lonkend oog zijn lot
beschreven ziet. - Die U behaagd, aanbid, ja die van liefde sterfd - Vergetende 't heelal door duijsende
Sold for €7,500
ONBEKENDE MEESTER