17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2016

2016

STOLKER, Jan

STOLKER, Jan (geb. Amsterdam 1724 - overl. Rotterdam 1785) "Portret van dame in een landschap" Gesign. L.O. en 1756. Olieverf op doek, afm.83½x61½cm.

Sold for €7,750

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001