17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2108

2108

BERG, Johannes 'Freek' van den

BERG, Johannes 'Freek' van den (geb. Amsterdam 1918) "Frans landschap met boerderij". Gesign. L.O. Aquarel, afm.56x76cm.

Sold for €3,125

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001