17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling

  Lot 2137

2137

GILST, 'Arnout' van

GILST, 'Arnout' van (geb. Den Haag 1898 - overl. 1981) "Rotterdamse haven met schepen, op de voorgrond een paard met wagen" Gesign. L.O. Olieverf op doek, afm.40x50cm.

Sold for €2,750

Auction: 17e tot 20e Eeuwse Schilderijen Veiling, 29th Nov, 2001