5582
Twee porseleinen Imari kommen op schotels
Twee porseleinen Imari kommen op schotels.
Japan, Edo-periode, ca. 1700.
Ronde diepe kommen en schotels met gegolfde randen en polychroom
en verguld decor van bloemen. (Eén schotel hersteld). Diam. 20 cm.
Sold for €1,500
Japan, Edo-periode, ca. 1700.