5652
Vuurvergulde bronzen Empire vaaspedule
Vuurvergulde bronzen Empire vaaspedule,
Frankrijk, ca. 1800.
Versierd met ramskoppen, strikken en wijnranken. Bovenop met een pijnappel.
Op vierkant basement. Wit-émail wijzerplaat, de uuraanduiding in
Romeinse cijfers en gesigneerd: à Paris.Het uurwerk met ankergang, de hele en
halve uren slaand op een bel. H. 43 cm.
Sold for €6,750
Frankrijk, ca. 1800.