Mahoniehouten tafelklokje.
Engeland, ca. 1850.
De klok ingelegd met messing bandintarsia. Toogkap en geringde messing
leeuwenkoppen aan de zijkanten. Het uurwerk met snek. H. 24 cm.
Mahoniehouten tafelklokje.
Engeland, ca. 1850.