24th Jun, 2023 12:00

Boeldag Veiling

  Lot 87

87

Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst.

Ingelijste Oost-Indische inkttekening met religieuze tekst. In een antieke mahoniehouten lijst. 19e eeuws en zeldzaam. Afm. 80 x 60 cm. (+/)

Sold for €104

Auction: Boeldag Veiling, 24th Jun, 2023

Op zaterdagmiddag 24 juni 2023 organiseert Hessink’s Veilingen een nostalgische en oer-Hollandse Boeldagveiling in het Overijsselse Staphorst, afkomstig uit de nalatenschap van de vorig jaar op 94-jarige leeftijd overleden antiquair Moup Vellinga uit Meppel (OV).

Geveild worden antieke meubelen, staartklokken, stapels oud antiek, antieke scheepslampen, tientallen koperen akers, koperen strijkijzers en appelketels. Verder ook nog eens ruim 600 bananendozen vol antieke gereedschappen, dozen vol met oude Friese “doorloop” schaatsen, antieke wandtegels, poppen, speelgoed, tin, smeedijzer, glas, kristal en ander curiosa. Kortom, een collectie waar menig antiquair in de vorige eeuw een “moord” voor zou hebben gepleegd.

Viewing

Donderdag 22 juni en Vrijdag 23 juni 2023, van 12:00 t/m 17:00 uur. Zaterdag 24 juni 2023, van 09:00 t/m 12:00 uur.